ליווי משקיעי נדל"ן

ליווי משקיעי נדל"ן

השקעה חכמה יוצרת הכנסה קבועה וגבוהה

לכסף שהרווחתם וחסכתם כל השנים מגיע יותר מממה שפקדונות בנקאיים מצעים ויותר מהשקעה במניות או אפיקי השקעה לא יציבים. השקעות נדל"ן מאפשרות לכם להרוויח ריבית שנתית גבוהה על הכסף שלכם כאשר להשקעה שלכם תמיד יש בטוחה.
כחלק מהמחויבות המקצועית והאישית שלי אני מסייעת למשקיעים לדעת על עסקאות נדל"ן בעלות פוטנציאל רווח הון גבוה
או הכנסה פסיבית למשך שנים.

השקעה בנדל"ן בארץ מעניקה תשואה גבוהה בהתאם למיקום ונכס הנבחר, בין אם מדובר בנכס ראשון או נכס נוסף שמטרתו השכרה לטובת הכנסה קבועה או רווח הון על העסקה.

ליווי איתי  מתחיל באיתור הנכס לפי הצרכים שלך, ממשיך למשא ומתן על מחיר הסגירה, בניית תכנית מימון המורכבת מהון עצמי + משכנתה, תכנון ותמחור השבחת הנכס. בסיום התהליך נהנים מתשואה גבוהה ויוצרים ביטחון כלכלי.


תהליך ליווי מתבצע ב -7 שלבים
:

שלב ראשון  פגישת תכנון – נתחיל בפגישת הכנה בת שעה וחצי בה נבנה יחד אתכם תכנית השקעה מותאמת ספציפית לכם, מבחינת תקציב, מיקום הנכס, סוג הנכס, מימון הקנייה ועוד קריטריונים עליהם נשוחח עמכם.

שלב שני  איתור נכסים – בעבודת שטח נאתר עבורכם מספר דירות פוטנציאליות (דרך מוכרים פרטיים ומתווכים), נסנן את 10 הטובות ביותר ונעביר לכם פרטים החשובים.

שלב שלישי נסיעה משותפת עמכם לשטח –  נעשה סיור בכל ה- 8-10 נכסים נכיר את הסביבה שלהן יתרונות וחסרונות בכל אחד מהם. יחד נחליט על 2 נכסים הטובים  ביותר.

שלב רביעי תישוב עליות השבחה – נתמחר עבורכם עלויות שיפוץ, שינוי, חלוקה לצורך השבחה מקסימלית ובקלת שתשואה גבוהה ביותר בשכירות או מכירה.

 שלב חמישי ניהול מו"מ – בשלב זה נסייע לכם בניהול מו"מ מול המוכרים  (רק כאן הסכום שנחסוך עבורכם כבר יהיה שווה את עלות הליווי שלנו…).

שלב שיש חתימה על חוזה רכישת הנכס – בסיום התהליך ויחד עם עורך דין תחתמו על הסכם לרכישת דירה.

שלב שביעי מימון + משכנתה – נבצע עבורכם תכנון משכנתה מותאם אישית , נבנה תמהיל מתאים עבורכם ונמליץ לכם על ריביות לטובות לצורך משא ומתן מול בנק. קיימת אופציה לליווי מלאה בקבלת משכנתא מול הבנק בתוספת תשלום.


אשמח להיפגש ולהתאים עבורכם את ההשקעה המתאימה ביותר לצרכים ולרצונות שלכם בזכות
תכנית השקעה ומימון מותאמת תוך שיקוף סיכונים וסיכויים.

דילוג לתוכן